slide 1 slide 2 slide 3

Strona główna


UWAGA!

Od 2019 roku obowiązuje nowa nazwa witryny: domzycia.pl


 

Dom Życia i Nadziei im.bł. Edmunda Bojanowskiego


to niepubliczna placówka opiekuńczo-wychowawcza łącząca zadnia placówki socjalizacyjnej, interwencyjnej, specjalistyczno-terapeutycznej prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP, która zapewnia całodobową opiekę i wychowanie dzieciom całkowicie lub częściowo pozbawionym opieki rodzicielskiej.
Staramy się by nasza placówka - jakkolwiek jest etapem przejściowym w drodze do normalnego środowiska rodzinnego - stanowiła dla dzieci dom.


Jeśli możesz pomóc dziecku potrzebującemu
nie przechodź obok niego obojętnie! Nasz Dom stara się zapewnić wychowankom poczucie bezpieczeństwa oraz warunki do jak najlepszego wychowania i rozwoju.


W trosce o ich dobro dokładamy wszelkich starań, by nasz personel posiadał i pogłębiał swoje kwalifikacje, a także kompetentnie i z oddaniem angażował się w sprawy podopiecznych.

Placówka współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Częstochowskim Centrum Wsparcia Rodziny, Wydziałem Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego w Częstochowie. Ponadto wychodzi naprzeciw instytucjom wspomagającym dzieci z rodzin dysfunkcyjnych spoza naszego terenu.

 

 

   Powered by Joomla!®. Designed by: templates joomla celebrity search Valid XHTML and CSS.